Královna květin svléká růžovou obálku a dostane nový výrazně temnější kabátek.

Proč?

Protože ač se původní růžová líbila nejen mě, ale i okolí, nevyjadřovala asi dostatečně, že nejde jen o přeslazenou romanťárnu, ale naopak jde místy o celkem drsný příběh dívky, která se rozhodla, že změní svůj osud. O tom, zda mám obálku vyměnit, jsem se radila, jak s holkama z týmu, tak s celou FB  a insta základnou, která mě sleduje a až na pár světlých výjimek (těm se upřímně omlouvám), se všem líbila víc nová, tmavá verze. A kterou bych si vybrala já?

Nejradši bych použila obě.

Příběh má dvě části a jak už to tak v knihách bývá, hlavní hrdinka prochází určitým vývojem. Na samém začátku bych si určitě – jak grafička Zuzka správně odhadla, když ho četla a obálku tvořila, vybrala první růžovou verzi. Star totiž poznáváme už od útlého dětství, abychom později pochopili, proč se z ní stala dívka, která začne klacky, které jí život hází pod nohy, sbírat a stavět z nich zbraň, namísto toho, aby o ně mlčky zakopávala, sklonila hlavu a  stejně jako ostatní poslušně dělala, co se od ní čeká. Jenže je pořád ještě příliš nezkušená a naivní. Teprve, když si opravdu ošklivě nabije čumák, stane se z ní časem ta drsná holka z tmavé obálky a tady nám začíná:

Část druhá

Tady už Starlett nebudeme vídat ani v šatech, natož krásných a věřte mi, že i když je pořád trochu nejistá, naštvat byste ji nechtěli. A snad proto mi Zuzka později poslala novou temnou obálku s tím, že bude asi lepší. A protože jsem od přírody nerozhodná, nechala jsem konečnou volbu na těch, co mají právo do toho mluvit možná nejvíc. Na potencionálních budoucích čtenářích. Mně se totiž ty obálky líbí obě.

Kniha ke koupi a další info zde.https://bit.ly/KupKralovnu

Původní růžová
Facebook
Twitter