Protože mám pocit, že z úvodu svých knih jsem ukázala víc než dost, budu muset přehodnotit další ochutnávky. Nechci vás o ně úplně připravit, protože jsem si nemohla nevšimnout, že těch shlédnutí není úplně málo, takže jsem přemýšlela, jak to řešit.

Jednoduše.

Budu se vkládat namátkou některé moje oblíbené kapitoly a na přeskáčku ( ale nikdy tady nebudou všechny), potom bude už jen na vás, jestli zariskujete a mrknete, co se bude dít třeba o tři kapitoly později, aniž budete znát úplnou pointu nebo si knihu koupíte, případně si počkáte až vyjde v jakékoliv podobě. A teď nemluvím jen o Královně květin, paní jara. Vaši pozornost si rozhodně zaslouží i celá jasmínová série.

Riskuju?

Rozhodně. Někoho můžu totiž takovým krokem naštvat. Někdo si zase bude klepat na čelo, že je to úplná hloupost. Jenže není. Série má čtyři části a já nemůžu nasdílet celou knihu, abych mohla plynule ukazovat začátek každé další, přitom každá je trochu jiná a prostředí se mění, postavy vyvíjí. U Královny, ač je zatím dokončený jen první díl série „Slovanská epopej“, taky nemůžu sdílet celou cestu Starlett až k probuzení bohyně v ní, a přitom v druhé části se děje tolik samostatně zajímavých věcí, že vás právě ty upoutají, ale určitě tam narazíte na spojlery. Takže riziko dopadu ochutnávky na další četbu přenáším naprosto alibisticky na vás 🙂
Facebook
Twitter