Tedy přinejmenším po té vzhledové stránce by takový rozhodně měl být. Zda bude lepší i obsah se ukáže až časem, ale vzhledem k tomu, že původní blog http://bilyjasmin.blogspot.com/ de facto zamrznul už v roce 2015 a tedy ještě před vydáním druhého pokračování série o Yasminne, to nebude při troše času a snahy právě největší výzva.

Přiznávám, že stránku si spravuji sama a podle toho bude blog zatím vypadat. Buďte proto ke mně shovívavé, holky, nejsem totiž žádný IT expert, v budoucnu bych ráda třeba přidala na web i možnost koupit si e-booky přímo z mého webu, ale zatím jsem ráda, že dokážu nasdílet text 🙂 .

A co tedy můžete čekat? Víceméně to, co mělo být pravidelně zveřejněno na webu původním nakonec se ve velmi osekané verzi přestěhovalo jen na FB. Aktuální stav rozepsaných knížek. Nápady na další. Případné články k reáliím, z nichž jsem při psaní vycházela a další zajímavosti. V případě „psacího bloku“ obohatím stránku o nějakou bezduchou úvahu nebo výkřik do tmy, jako právě teď :-D, abyste věděly, že pořád žiju a pořád je šance, že hrdinka taky. Mimochodem, výbornym lékem na takový psací blok je zpětná vazba a nátlak od čtenářů, takže jestli chcete další knížku, tak jen do mě!!!

Tak a tím bych to pro dnešní večer zakončila, protože se musím jít věnovat Starlett, která je teď fakt v prekérní situaci – přesně v takový, kvůli který pak neodložíte čtečku i když jste měly v plánu už jít spát. Slibuju, že to čekání bude stát za to.