Královna jara už má i vlastní obálku.

Je zase o něco málo skutečnější, hmatatelnější. Když jsem před víc než rokem napsala první větu, která dnes možná už v knize ani není, moc jsem nepřemýšlela nad tím, jak vlastně příběh skončí. Potřebovala jsem jen Starlett vypustit ven, dát jí jasnou podobu, přátele a stvořit pro ni svět, ve kterém může žít, abych se mohla ještě nějakou dobu věnovat Yasminne, která tou dobou chudinka byla sama a těhotná uprostřed New Yorku. Jo, nechala jsem ji tam a jsem fakt mrcha 🙁 Zatímco Yas se svého happyendu už dočkala, Star si na něj bude muset ještě chvilku počkat a pokud předprodej na Pointě nedopadne, bude čekat o něco déle než bych jí přála, ale pokud dopadne dobře a vybere se dost peněz na vydání knihy, dostane něco, čeho se Yasminne nikdy nedočkala.

Papíru.

A skutečné hmatatelné obálky. Knihy, jejíž stránky budou vonět a šustit, skutečně šustit, ne jen z reproduktoru. A možná, že si Starlett získá srdce čtenářek tolik, že pomůže později na skutečné papírové stránky i své o něco málo starší sestřičce Yasminne.

Předprodej bude zahájena 27.7.2020.

Připravila jsem si spoustu odměn pro všechny, kterým by náhodou nestačila kniha. Kuchyň, obývák i veranda se nám proměnila v malou dílničku a já vyrábím náušnice a čelenky do vlasů. Kreslím obrázky a po večerech piluju texty. Do toho si přes den vyměňuju emaily s Veronikou z Pointy a Markem ze Story Me, kde bude část Královny květin k přečtení. Zkrátka se snažím udělat maximum proto, abych Starlett pomohla na svět, abych ji dostala k vám do knihovny.

Tak mi držte palce.

Vlastně ne, to v tomhle případě nebude stačit. Kupte si ji, kupte si Královnu květin už toho 27. července a možná na vás zbude i nějaká speciální odměna. A sdílejte předprodej, čím víc lidí se o knize dozví, tím víc lidí si ji koupí. Pomozte Starlett skutečně ožít, probuďte společně se mnou tu bohyni v ní.
Facebook
Twitter