Tak oficiálně hlásím, že jsem na nějakou dobu dopsala a můžu si konečně zase něco přečíst 😀

Obyčejně by mě to zase až tolik netrápilo, ale právě teď mám takové zvláštní období, kdy ještě nemusím pracovat v práci na 200% jak jsem zvyklá a nadprůměrně plnit plán, tak je mi toho času trochu líto. Na druhou stranu to spolu dost možná souvisí.

Marketing a obchod je zabiják múzy!

Cítím totiž už kdesi hluboko v nitru ten stres z toho, že letos nebudou prémie, že na mě šéf bude zlej – což on samozřejmě hrozně nerad, ale nedávám mu na výběr a k tomu všemu se blíží předprodej, já rozesílám e-maily na všechny strany, abych sehnala sponzory, protože lajky mi prý úspěšnou předprodej a vydání knihy nezajistí a pak logicky musí dojít k tomu, že člověk ztrácí koncentraci na psaní, protože je roztěkanej a nedočkavej.

Nadechnu se!

Navíc příští týden vyrážíme s dětmi do skal, tam můžu na psaní zapomenout úplně, ale to mi výjimečně nevadí. Těším se, že zapomenu úplně na všechno a prostě si to s nimi jen užiju a pak ty emoce použiju v knize.

Co teď?

Takže vyvstává otázka, jak využiju těch posledních čtrnáct červnových dní… Na odměny. Budu tvořit náušnice, čelenky a viněty na víno. Budou se vám moc líbit. Taky budu natáčet další autorská čtení – mám totiž překvapivě kladné ohlasy – to jsem nečekala, vážně a moc si toho vážím. A vy si syslete drobásky, abyste si pak  27. 7. 2020 v předprodeji mohli koupit Královnu jara se slevou – potom bude totiž dražší, fakt. 😉

Facebook
Twitter